Bize Nasıl Destek Olabilirsiniz?

Değerli Öğrenci Toplulukları,

TÜSİAD Bu Gençlikte İŞ Var! 2017 yarışma süreci başladı! Benim fikrim iş yapar! diyen tüm üniversite gençlerini  20 Şubat 2017 tarihine kadar ekiplerini kurup, fikirlerini detaylandırarak, “TÜSİAD Bu Gençlikte İŞ Var!” yarışmasına katılmaya davet ediyoruz.
TÜSİAD Bu Gençlikte İŞ Var! Yarışması'nın Afişleri Üniversitenize Gönderildi.Tüm üniversitelerin rektörlüklerine gönderilen afişlerimizin asılıp asılmadığını kontrol eder misiniz?
Eğer afişlerimiz asılmamışsa bu konuda bize destek olup afişlerimizi asabilir misiniz?
Afişlerimizi asan öğrenci kulüpleri, afiş asarken çekeceğiniz fotoğraflarınızı This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. adresine "AFİŞ ASTIK" başlığı ile göndererek sürprizlerimizden yararlanabilirsiniz.
TÜSİAD Bu Gençlikte İŞ Var! 2017 Bize Nasıl Destek Olabilirsiniz?
SİZ DE PAYLAŞIN!
TÜSİAD Bu Gençlikte İŞ Var! Yarışması'nın daha çok genç öğrenciye ulaşması, yarışmanın sunduğu fırsatlardan ve ödüllerden daha fazla kişinin yararlanabilmesi için sizler de sosyal medya hesaplarınızdan yarışmanın duyurusunu yapabilir, çevrenizi haberdar edebilirsiniz!
Tanıtım Dokümanlarını İndirin.
ÖDÜL TÖRENİNE KATILMA FIRSATI!
Üyelerinizden yarışmaya başvuru yaparlarken 
formda yer alan "yarışmayı nereden duydunuz?" sorusuna sizin topluluğunuzun adını vermelerini isteyin, girişimcilik ruhuna sahip en aktif kulüpler arasına girerek TÜSİAD Bu Gençlikte İŞ Var! Yarışması'nın Ödül Töreni'ne sizleri davet edelim. Türkiye'nin önde gelen girişimcilerinin ve iş dünyasının önemli isimlerinin yer aldığı ödül töreninde siz de yer alma şansını yakalayın!
TANITIM BÜLTENİ
TÜSİAD Bu Gençlikte İŞ Var! 2017 yarışma süreci başladı! Yarışma ile temel hedefimiz, siz gençlere iş fikirlerinizi hayata geçirmenizi kolaylaştıracak kapılar açmak. Girişimcilik ruhunu hiç kaybetmemiş bir kurum olarak, geleceğin girişimcilerine kılavuz olmak.
2011 yılında pilot bir proje olarak Ankara’da başlattığımız, “Bu Gençlikte İŞ Var!”, 2016 yılında ülke çapında 70 il ve 144 üniversiteden 3195 gencin başvurduğu ve binlercesinin takip ettiği bir organizasyona dönüştü!
Bu sene bu rakamları sizlerin katkıları ile daha da ileriye taşımayı hedefliyoruz. Siz de hemen şimdi, bu linke (http://www.bugenclikteisvar.com/destek) tıklayarak topluluğunuz adına yarışma sürecine destek vermek için kayıt yaptırabilir, TÜSİAD’ın sunduğu bu eşsiz deneyimin bir parçası olabilirsiniz.
Yarışma sonunda en çok başvuru yapan üniversiteye TÜSİAD Girişimcilik Bayrağı vermenin yanı sıra bu sene yarışma sürecinde en aktif çalışan öğrenci kulübü temsilcilerini İstanbul’da düzenleyeceğimiz Ödül Töreni’ne davet etmeyi planlıyoruz.
Kulübünüzün tüm üyelerini bu yolculuktan haberdar edin, bu benzersiz deneyimi yaşaması için herkesi yarışmaya davet edin. Çevrimiçi ve çevrimdışı tüm kanallarda paylaşın, fikri olan dostlarınızın girişimcilik serüveninde yepyeni bir sayfa açmalarına katkı sağlayın. Bizi web sitemiz (www.bugenclikteisvar.com) ve sosyal medya hesaplarımızdan takipte kalın! Girişimcilik serüveninizle ilgili detayları #tusiad #bugenclikteisvar hashtagleri ile paylaşmayı ihmal etmeyin!
Heyecanla bekliyoruz çünkü…
… eminiz, Bu Gençlikte İŞ Var!
TÜSİAD Bu Gençlikte İŞ Var! 2017 Bize Nasıl Destek Olabilirsiniz?
E-POSTA & WEB SİTESİ & BLOG DUYURUSU
“TÜSİAD Bu Gençlikte İŞ Var!” 2017 Başlıyor!
Hazır mısınız?
TÜSİAD “Bu Gençlikte İŞ Var!” diyor, 2017 yarışma süreci başlıyor!
Benim fikrim iş yapar! diyen tüm üniversite gençlerini 9 Ocak – 20 Şubat 2017 tarihleri arasında ekiplerini kurup, fikirlerini detaylandırarak, “TÜSİAD Bu Gençlikte İŞ Var!” yarışmasına katılmaya davet ediyoruz.
Proje hakkında detaylı bilgi için:
www.bugenclikteisvar.com
www.facebook.com/BuGenclikteIsVar
www.twitter.com/genclikteisvar https://www.instagram.com/bugenclikteisvar/ http://bit.ly/BuGenclikteIsVar-LinkedIn
TÜSİAD Bu Gençlikte İŞ Var! 2017 Bize Nasıl Destek Olabilirsiniz?
BAŞVURU ŞARTLARI
Yarışmaya başvurabilmek için;
- T.C. vatandaşı olmak;
- Üniversitelerin ön lisans, lisans veya lisansüstü programlarına devam etmek;
- 1 Ocak 2017 itibariyle 30 yaşından gün almamış olmak;
- 2 ila 5 kişiden oluşan bir ekip oluşturmak;
- Fikrin kapsadığı ürün veya hizmetten ticari kazanç elde etmek amacıyla tüzel kişilik kurmamış olmak gerekmektedir.
TÜSİAD Bu Gençlikte İŞ Var! 2017 Bize Nasıl Destek Olabilirsiniz?
ÖDÜLLER
1. ödülü 75.000 TL
2. ödülü 50.000 TL
3. ödülü 25.000 TL
TÜSİAD Bu Gençlikte İŞ Var! 2017 Bize Nasıl Destek Olabilirsiniz?
YARIŞMA TAKVİMİ
Başvuru 9 Ocak – 20 Şubat 
Ön eleme sonuçlarının açıklanması 9 Mart 
Eğitim Kampı 15-19 Mart 
Rehberlerle çalışma dönemi 20 Mart – 15 Mayıs
Ödül Töreni 17 Mayıs 

Yarışma başvuruları 20 Şubat 2017 saat 17:00’a kadar alınacaktır. Her girişimci adayı sadece bir ekiple ve her ekip sadece bir fikir ile yarışmaya başvurabilir. Alınan başvurular, 21 Şubat – 8 Mart tarihleri arasında bağımsız bir ön jüri tarafından değerlendirilecek, ön elemeyi geçen ekipler 9 Mart 2017 tarihinde açıklanacaktır. Yarışmaya devam edebilmek için ön elemeyi geçen ekip üyelerinden en az ikisinin 15-19 Mart 2017 tarihleri arasında İstanbul’da düzenlenecek Eğitim Kampı’na katılımları zorunludur. Eğitim Kampı’na katılacak 30 ekipten kampın ilk günü taslak iş kanvaslarını sunmaları beklenecektir. 3 günlük eğitim boyunca geliştirilecek iş planları kampın son gününde TÜSİAD üyelerine sunulacak, ve seçilen 12 ekip yarışmanın bir sonraki etabı olan rehberlerle çalışma sürecine geçmeye hak kazanacaktır.20 Mart – 15 Mayıs arasında TÜSİAD rehberleri ile çalışarak iş fikirlerini geliştirme ve iş planlarını hazırlama imkanı bulacak yarışmacılar, 17 Mayıs 2017 tarihinde gerçekleşecek ödül töreninde final jürisine sunumlarını yapacak ve ilk üç projeye para ödülü verilecektir.
TÜSİAD Bu Gençlikte İŞ Var! 2017 Bize Nasıl Destek Olabilirsiniz?
FACEBOOK VE LINKEDIN DUYURUSU
“TÜSİAD Bu Gençlikte İŞ Var!” 2017 Başlıyor!
Benim fikrim iş yapar! diyen tüm üniversite gençlerini 9 Ocak – 20 Şubat 2017 tarihleri arasında ekiplerini kurup, fikirlerini detaylandırarak, “TÜSİAD Bu Gençlikte İŞ Var!” yarışmasına katılmaya davet ediyoruz. Detaylı bilgi için: www.bugenclikteisvar.com
TÜSİAD Bu Gençlikte İŞ Var! 2017 Bize Nasıl Destek Olabilirsiniz?
TWITTER DUYURUSU 

TÜSİAD’ın üniversite öğrencilerine yönelik iş fikri yarışması “Bu Gençlikte İŞ Var!” ın 2017 başvuru süreci başladı. #bugenclikteisvar #tusiad
“Bu Gençlikte İŞ Var!” yarışması başvurularınızı 9 Ocak - 20 Şubat 2017 tarihleri arasında www.bugenclikteisvar.com adresinden yapabilirsiniz. #bugenclikteisvar #tusiad
Bu fikir iş yapar diye düşünüyorsan, ekibini kur, başvurunu yap. Detaylı bilgi için: www.bugenclikteisvar.com
Fikrin süper, ya iş planın? #bugenclikteisvar sana Steve Blank’in online eğitimini Türkçe altyazılı sunuyor! http://www.bugenclikteisvar.com/onlineegitim
TÜSİAD Bu Gençlikte İŞ Var! 2017 Bize Nasıl Destek Olabilirsiniz?
Hemen Başvur
TÜSİAD Bu Gençlikte İŞ Var! 2017 Bize Nasıl Destek Olabilirsiniz?