x
T Ü S İ A D
X

Açık Rıza Bayanı

Açık Rıza Beyanı

İşbu Açık Rıza Beyanını kabul ederek, TÜSİAD Bu Gençlikte İŞ Var! Programı (“Program”) ile paylaştığınız adınız, soyadınız, adresiniz, cep telefonunuz, e-posta adresiniz, facebook, twitter, linkedin ve instagram adresiniz, okul bilgileriniz (okul numaranız, bölümünüz ve sınıfınız), STK üyelikleriniz, unvanınız, şirketiniz gibi kişisel bilgilerinizin Türk Sanayicileri ve İş İnsanları Derneği (“TÜSİAD”) tarafından işlenmesine izin vermektesiniz.

TÜSİAD söz konusu kişisel verilerinizi, TÜSİAD çalışmaları kapsamında sizinle iletişim kurmak ve TÜSİAD tarafından yetkilendirilen üçüncü kişiler ile paylaşmak amacıyla istemektedir. Kişisel bilgileriniz herhangi bir üçüncü kişinin bağımsız kullanımına sunulmak üzere kesinlikle satılmayacak veya paylaşılmayacaktır.

İşbu form ile beyan ettiğim kişisel verilerimin, TÜSİAD çalışmaları kapsamında benimle iletişim kurmasına, bilgi verilmesine ve yine bu amaçlarla TÜSİAD tarafından yetkilendirilen üçüncü kişiler ile paylaşılmasına açık onay verdiğimi kabul ediyorum.

Daha fazla bilgi almak için lütfen TÜSİAD Bu Gençlikte İŞ Var! Aydınlatma Metni’ni okuyunuz.

Yukarı çık